Menu Zamknij

Używany sprzęt gastronomiczny ekonomicznym rozwiązaniem dla rozwoju biznesu gastronomicznego

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny to niezbędny element do otworzenia restauracji, baru czy innego punktu tego typu. Pomimo dużej dostępności artykułów na rynku ceny wyposażenia lokalu są dość wysokie. Alternatywą dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z gastronomią jest zakup tańszego, jednak równie dobrego sprzętu używanego. Jakie są zalety takiego rozwiązania, dowiesz się w dalszej części wpisu!

Dlaczego warto kupić sprzęt używany?

Wyposażenie gastronomiczne lokalu musi być funkcjonalne i spełniać wymagania sanepidu. Używany sprzęt może zapewnić oba warunki, oferując jednocześnie dużo niższą cenę niż nowy. Jest to rozwiązanie zarówno dla osób otwierających nowe punkty, jak i tych, które rozwijają swoją działalność. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo takich urządzeń, więc wyposażenie całego lokalu w taki sposób nie będzie problemem. Wybierając sprzęt używany będzie można zaoszczędzić sporą część kapitału, który można wykorzystać na rozwój marki i marketing.

Kosz ze stali nierdzewnej z pedałami

Przeczytaj także:

Kosze do segregacji śmieci pod zlewozmywak – jakie wybrać?

Gdzie kupić sprawdzony używany sprzęt gastronomiczny?

Jeżeli decyzja o zakupie maszyn z drugiej ręki została już podjęta, to idealnym miejscem do zakupu jest sklep https://gastro-outlet.pl/. Jest to sprawdzona marka, która oferuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru. W ich ofercie można znaleźć przekrój przez urządzenia różnego typu. W GASTRO OUTLET dostępne są:

  • piece gastronomiczne,
  • urządzenia grzewcze,
  • urządzenia chłodnicze,
  • zmywarki gastronomiczne,
  • sprzęt do obróbki mechanicznej,
  • sprzęt do obróbki termicznej,
  • wyposażenie pizzerii i punktów kebab,
  • pozostałe drobne wyposażenie lokalu.

Ilość kategorii świadczy o tym, że w GASTRO OUTLET można wyposażyć praktycznie każdy lokal, niezależnie od kuchni jaką będzie oferował. Ponadto marka posiada szeroki i merytoryczny opis każdego sprzętu wraz z opisem funkcji i danych technicznych. Zaletą wyboru sprzętu od tej marki jest pewność wykonania przeglądu serwisowego. Urządzenia są czyste i w dobrym stanie, niekiedy są to końcówki serii lub maszyny, które służyły jako ekspozycja. Warto wiedzieć, że GASTRO OUTLET poza sprawdzonymi urządzeniami gastronomicznymi oferuje na swojej stronie poradniki. Dotyczą one między innymi sposobu prowadzenia lokalu w sposób higieniczny i zgodny z przepisami czy obsługi konkretnych rodzajów sprzętów. W swojej ofercie firma posiada także rozwiązania finansowania zakupionego sprzętu w formie leasingu. Jest to dodatkowy atut, ponieważ nie zawsze można wydać kilkadziesiąt tysięcy na sprzęt jednorazowo. Realizacja zamówienia możliwa jest z opcją dostawy, której można spodziewać się nawet w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Kim jest GASTRO OUTLET?

Jest to firma, która powstała jako odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku. Oferują oni sprzęt używany najwyższej jakości wraz z gwarancją rozruchową wynoszącą 14 dni. Jest to odpowiedni czas, aby w warunkach pracy na dużych obrotach, która jest nieodłącznym elementem gastronomii potwierdzić wysoką jakość sprzedawanych towarów. Cena sprzętów jest nawet kilkadziesiąt procent mniejsza niż oferowanych nowych odpowiedników, więc będzie to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób działających w gastronomii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.