Menu Zamknij

Odwiedź restaurację Monte Carlo w Hotelu Royal i delektuj się niepowtarzalnymi smakami z całego regionu

Niezależnie od tego, czy mieszka się w Białymstoku całe swoje życie, czy też odwiedza jedynie przejazdem, kuchnia podlaska jest czymś, czego nie można przegapić. Jest wyjątkowa w skali naszego kraju, ponieważ tworzyło ją wiele różnych kultur. Unikalność regionalnej kuchni podlasia tworzą wpływy wschodnie, sięgające jeszcze czasów zaborów, tatarskie, ale istotne znaczenie w jej kreacji miała także bliskość Puszczy Białowieskiej i składników, które oferowała, takich jak dziczyzna czy grzyby.

Niewiele jest miejsc na mapie Polski w których można spróbować prawdziwie podlaskiej kuchni. Jeden z wyjątków stanowi Restauracja Monte Carlo znajdująca się w luksusowym Hotelu Royal.

Ta znajdująca się w samym centrum Białegostoku restauracja ma do zaprezentowania prawdziwie regionalne smakołyki. Składniki pozyskane prosto z lokalnych gospodarstw rolnych w tutejszej kuchni przemieniają się w przysmaki prawdziwie oddające ducha podlasia.

Ser koryciński jest unikatem w skali naszego kraju, i sekret jego produkcji znają jedynie regionalni serowarzy. Ma wyjątkowy, słonawy smak, idealnie komponujący się z mięsem, ale równie świetnie sprawdzi się jako składnik farszu do pierogów czy pysznej sałatki.

W menu Restauracji Monte Carlo w hotelu Royal jest także miejsce dla darów Puszczy Białowieskiej. Mistrzowie kuchni tworzą z ich użyciem pierogi nadziewane dziczyzną i okraszone grzybami, których nie da się zapomnieć.

Oprócz tego, że kusi smakiem i produktami współpracy z regionalnymi producentami, Restauracja Monte Carlo w Hotelu Royal zachęca również wyjątkowym położeniem. W samym sercu stolicy podlasia Restauracja Monte Carlo znajduje się w otoczeniu najsłynniejszych lokalnych zabytków. W najbliższej okolicy znajduje się Pałac Branickich, zwany również Wersalem Podlasia, a także Rynek Kościuszki, centrum wydarzeń kulturalnych miasta.

Odwiedź restaurację Monte Carlo w Hotelu Royal i pozwól sobie na chwilę relaksu, podczas gdy będziesz delektować się niepowtarzalnymi smakami z całego regionu. To bajeczne doświadczenie, którego nie możesz przegapić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.