Menu Zamknij

Co wyróżnia Bistro Atrion? Sprawdź!

Bistro Atrion w Tychach to już nie tylko zwykły lokal. To miejsce, gdzie w ciekawych wnętrzach zjecie pyszne dania i zrelaksujecie się. Znajdziecie tutaj coś dla duszy i coś dla ciała. Możecie skorzystać również z oferty imprez okolicznościowych lub usługi cateringu. To miejsce na kulinarnej mapie Tychów, które musicie odwiedzić.

Bistro Atrion – sezonowa karta

W tyskim lokalu nie ma nudy! Codziennie zjecie tutaj coś wyjątkowego, nowego i smacznego. Menu jest zmieniane bardzo często, więc wszyscy poszukiwacze nowych smaków i inspirujących dań wiele razy pozytywnie się zaskoczą. Oczywiście klienci, którzy lubią tradycyjne potrawy, również znajdą coś dla siebie. Wszystkie dania przed zamówieniem możecie zobaczyć, więc tutaj czekają na Was tylko miłe niespodzianki. W bistro zawsze znajdziecie aromatyczną, pobudzająca kawę, pyszne desery i świeżo wyciskane soki. Wszystko po to, żeby Wasz dzień był naprawdę udany. 

Kosz ze stali nierdzewnej z pedałami

Przeczytaj także:

Kosze do segregacji śmieci pod zlewozmywak – jakie wybrać?

Inspirujące wnętrze

Bistro mieści się we wnętrzu budynku Atrion Centrum Biznesowe. To niezwykle ciekawie zaprojektowany budynek, z ogromnym hallem wewnątrz i interesującymi rozwiązaniami. Nie inaczej jest w restauracji. Nieszablonowy wystrój, nastrojowa muzyka oraz drewniane detale powodują, że czas płynie tutaj bardzo przyjemnie, a dania smakują jeszcze lepiej. Warto wspomnieć również o wspaniałym, naturalnym oświetleniu, które jest rozwiązaniem proekologicznym, a także oczyszczająco wpływa na nasz umysł. Po pysznym obiedzie w relaksujących wnętrzach wyjdziecie stąd naładowani pozytywną energią. 

Oferta imprez okolicznościowych i cateringu 

Jeżeli chcielibyście zorganizować imprezę okolicznościową (chrzciny, komunię, urodziny itp.) lub potrzebujecie smacznego poczęstunku podczas szkolenia czy bankietu w firmie, to w bistro również znajdziecie taką usługę. Profesjonaliści pomogą Wam skorzystać z gotowych rozwiązań, a jeśli macie swoją wizję, dobiorą menu dla Was. Świetne opinie i setki zorganizowanych imprez oraz cateringów to najlepsza rekomendacja dla tyskiego lokalu. 

Bistro Atrion w Tychach znajdziecie na terenie tyskiej strefy ekonomicznej przy ul. Towarowej 23, gdzie bez problemu dotrzecie komunikacją miejską, a na wszystkich zmotoryzowanych czeka spory parking. Lokal czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie https://atriontychy.pl/bistro-atrion-tychy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.