Menu Zamknij

Buon Giorno Bar Caffe – kawiarnia i pizzeria w prawdziwie włoskim stylu

Każdy kto chociaż raz był we Włoszech doskonale rozumie, co kryje się pod pojęciem włoskiej gościnności i przywiązania do smaku. To właśnie tam celebracja jedzenia, smaków, poznawania tego, co nowe i wracanie do tego, co znane, sprawia, że Italia uznawana jest za kulinarną kolebkę. Teraz tych wszystkich smaków, ale również atmosfery, możemy zasmakować w Bar Caffe Buon Giorno w Kętach. Zapraszamy do lektury niniejszego artykułu, z którego dowiesz się, dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe.

Poznaj włoski styl bez podróżowania

Kiedyś, by móc zakosztować prawdziwie włoskiego espresso i tiramisu, trzeba było odwiedzić Włochy. Dzisiaj wystarczy wpaść do Baru Caffe Buon Giorno w Kętach, gdzie właściciele dołożyli wszelkich starań by poczuć się jak w sercu Italii, oferując najlepsze włoskie smaki. Dzięki najwyższej jakości ziaren palonych na miejscu, możemy wypić prawdziwie aromatyczną kawę oraz zakosztować najznamienitszych smakołyków, takich jak: tarta cytrynowa, cornetto czy tiramisu w Polsce. Wszystko to w klimatycznej kawiarence, w której nie brakuje zdjęć włoskich uliczek na ścianach i tradycyjnych włoskich mebli. Do tego prawdziwie gorąca muzyka oraz przyjaźnie nastawieni do Klientów właściciele, których charakteryzuje niezwykła pasja w tworzeniu klimatu.

Poznaj już dzisiaj Buon Giorno Bar Caffe w Kętach i rozsmakuj się w włoskim stylu!

Dla osób preferujących herbatę czy świeżo wyciskany sok, w menu znajdzie się cała lista własnoręcznie skomponowanych mieszanek i koktajli.

Przy kawiarence działa również autorski sklep, w którym kupimy najwyższej jakości kawę a także sprzęt w postaci ekspresów oraz akcesoriów do parzenia kawy.

Dodatkowo portfolio Baru Caffe Buon Giorno jesienią 2021 roku zostało rozszerzone o pizzę, która jest wypiekana w tradycyjnym, opalanym drewnem piecu. Dzięki temu przed pysznymi deserami, można wybrać się tu również na włoski, rodzinny obiad.

Kosz ze stali nierdzewnej z pedałami

Przeczytaj także:

Kosze do segregacji śmieci pod zlewozmywak – jakie wybrać?

Prawdziwie włoska pizza od Caffe Buon Giorno we własnym domu

Jeżeli chcemy jednak spróbować pizzy od Buon Giorno w zaciszu własnego domu, nie stanowi to żadnego problemu. Kawiarnia wprowadziła bowiem usługę dowozu do domu, w swojej okolicy. Dzięki sprawnej i sympatycznej obsłudze zamówienia przyjmowane są i realizowane niemal błyskawicznie.

To, co dodaje uroku opcji na wynos, to fakt, że ta rewelacyjnie smakująca pizza rozwożona jest przez kuriera w iście prawdziwie włoskim stylu – fiatem 500, będącym jednym z najpopularniejszych aut na ulicach słonecznej Italii.

Bar Caffe Buon Giorno przy klubie 555

Należy również zauważyć, że Buon Giorno to pierwsza w Polsce klubokawiarnia, która swoją działalność prowadzi przy klubie 555 – stworzonym przez Fryderyka Karzełka i zespół ekspertów.

Nazwa klubu nie jest przypadkowa. Pochodzi bowiem od godziny 5:55, o której Fryderyk Karzełek prowadzi transmisje live inspirujące dziesiątki tysiące ludzi do wprowadzenia zmian w swoim życiu.

Dodatkowo w Barze funkcjonuje Klubowy Kącik Rozwojowy, w którym można zakupić książki rozwojowe oraz gadżety klubu 555 a co jakiś czas organizowane są autorskie spotkania z ekspertami, poświęcone oczywiście samorozwojowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.