Menu Zamknij

Buon Giorno Bar Caffe – kawiarnia i pizzeria w prawdziwie włoskim stylu

Każdy kto chociaż raz był we Włoszech doskonale rozumie, co kryje się pod pojęciem włoskiej gościnności i przywiązania do smaku. To właśnie tam celebracja jedzenia, smaków, poznawania tego, co nowe i wracanie do tego, co znane, sprawia, że Italia uznawana jest za kulinarną kolebkę. Teraz tych wszystkich smaków, ale również atmosfery, możemy zasmakować w Bar Caffe Buon Giorno w Kętach. Zapraszamy do lektury niniejszego artykułu, z którego dowiesz się, dlaczego to miejsce jest tak wyjątkowe.

Poznaj włoski styl bez podróżowania

Kiedyś, by móc zakosztować prawdziwie włoskiego espresso i tiramisu, trzeba było odwiedzić Włochy. Dzisiaj wystarczy wpaść do Baru Caffe Buon Giorno w Kętach, gdzie właściciele dołożyli wszelkich starań by poczuć się jak w sercu Italii, oferując najlepsze włoskie smaki. Dzięki najwyższej jakości ziaren palonych na miejscu, możemy wypić prawdziwie aromatyczną kawę oraz zakosztować najznamienitszych smakołyków, takich jak: tarta cytrynowa, cornetto czy tiramisu w Polsce. Wszystko to w klimatycznej kawiarence, w której nie brakuje zdjęć włoskich uliczek na ścianach i tradycyjnych włoskich mebli. Do tego prawdziwie gorąca muzyka oraz przyjaźnie nastawieni do Klientów właściciele, których charakteryzuje niezwykła pasja w tworzeniu klimatu.

Poznaj już dzisiaj Buon Giorno Bar Caffe w Kętach i rozsmakuj się w włoskim stylu!

Dla osób preferujących herbatę czy świeżo wyciskany sok, w menu znajdzie się cała lista własnoręcznie skomponowanych mieszanek i koktajli.

Przy kawiarence działa również autorski sklep, w którym kupimy najwyższej jakości kawę a także sprzęt w postaci ekspresów oraz akcesoriów do parzenia kawy.

Dodatkowo portfolio Baru Caffe Buon Giorno jesienią 2021 roku zostało rozszerzone o pizzę, która jest wypiekana w tradycyjnym, opalanym drewnem piecu. Dzięki temu przed pysznymi deserami, można wybrać się tu również na włoski, rodzinny obiad.

Prawdziwie włoska pizza od Caffe Buon Giorno we własnym domu

Jeżeli chcemy jednak spróbować pizzy od Buon Giorno w zaciszu własnego domu, nie stanowi to żadnego problemu. Kawiarnia wprowadziła bowiem usługę dowozu do domu, w swojej okolicy. Dzięki sprawnej i sympatycznej obsłudze zamówienia przyjmowane są i realizowane niemal błyskawicznie.

To, co dodaje uroku opcji na wynos, to fakt, że ta rewelacyjnie smakująca pizza rozwożona jest przez kuriera w iście prawdziwie włoskim stylu – fiatem 500, będącym jednym z najpopularniejszych aut na ulicach słonecznej Italii.

Bar Caffe Buon Giorno przy klubie 555

Należy również zauważyć, że Buon Giorno to pierwsza w Polsce klubokawiarnia, która swoją działalność prowadzi przy klubie 555 – stworzonym przez Fryderyka Karzełka i zespół ekspertów.

Nazwa klubu nie jest przypadkowa. Pochodzi bowiem od godziny 5:55, o której Fryderyk Karzełek prowadzi transmisje live inspirujące dziesiątki tysiące ludzi do wprowadzenia zmian w swoim życiu.

Dodatkowo w Barze funkcjonuje Klubowy Kącik Rozwojowy, w którym można zakupić książki rozwojowe oraz gadżety klubu 555 a co jakiś czas organizowane są autorskie spotkania z ekspertami, poświęcone oczywiście samorozwojowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *